Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most 1 hete halt meg a dzsungá...

Most 1 hete halt meg a dzsungáriai törpehörim, és kaptam 2 aranyhörcsögöt (fiút, lányt). Ahol vettük őket azt mondták, hogy nemsokára várhatók lesznek a kicsik. :D Hogy tudnék a lányhörim kedvében járni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 13:59
 1/6 anonim válasza:
Mit értesz az alatt hogy a kedvében járni? :)
2014. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy jobban érezze magát,most is jól el van,csak hogy jobb kedve legyen!Nagyon szeretem!<3<3<3
2014. aug. 7. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha sokáig együtt hagyod őket, hamarosan fájdalmas búcsút vehetsz tőlük. Ugyanis, ha egymást nem nyírják ki, a kicsiket biztosan megeszik, ha esetleg akkora mázlid lesz, hogy felnevelik együtt, jön majd a következő alom, ami miatt a nőstény nagyon le fog gyengülni és sokkal hamarabb pusztul majd el, mint egy egészséges egyedül tartott, nyugodt környezetben nevelkedett állat.

Sőt, ha a nőstény még pici, akkor a kicsiket nem fogja rendesen felnevelni még egyedül sem, nem, hogy a hímmel együtt.

Vegyél két ketrecet vagy vidd vissza ez egyiket a kereskedésbe!

2014. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj,de már alapból terveztem hogy veszek nekik egy másik ketrecet is!Értem hogy segíteni akarsz,de tudom mi a dolgom!Amúgy meg nem ilyen tanácsokat kértem,hanem segítséget hogy mit tegyek hogy jobban érezze magát!:P
2014. aug. 8. 23:05
 5/6 anonim válasza:
Ez hülyeség hogy az apa megöli a kicsiket... Nekem is nagyon sok hörcsögöm volt és ha a nőstény lefialt sosem tettem külön a hímet. Ugyan úgy játszotta az apa szerepét mint az emberek. Sokszor az anyjuk odavitte a kicsiket az apjukhoz hogy vigyázzon rájuk ameddig ő pihen,vigyázott rájuk és takarította is őket:) És a kedvében szerintem úgy tudsz járni ha hagyod kicsit pihenni és ne fogdosd annyiszor :)
2014. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak!:))
2014. aug. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!