Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hete hoztam az állatkeresk...

Egy hete hoztam az állatkereskedésből tüskéshátú egérlányt, és most született két kicsinye. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Teljesen meglepetésként ért a dolog és egyáltalán nem három egérre terveztem... beveszik a kicsiket állatkereskedésbe, ha elég önállóak lesznek? Vagy egyéb lehetőség? (csak úgy elengedni nincs szívem... )
2008. aug. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne is legyen, mivel szabadban önállóan nem élnek meg. Állatkereskedésbe beviheted, ha nagyobbak lesznek, de akár állatmenhelyre is (mint pl. a Noé, itt mindenféle állat van papagájtól kezdve tengerimalacig /önkéntes vagyok/) De meg is tarthatod őket, ha nem zavarnak sok vizet. Persze nem értek a tüskéshátú egerekhez, de nem hiszem, hogy a tesók bántanák egymást. :)
2008. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem inkább az zavar, hogy két egérre terveztem, és már négyen vannak. (megjegyzem, mindkettő lány volt) Most a kicsik milyen neműek!? Nem tenyészetet akartam nyitni!
2008. aug. 5. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatkereskedésben, hogy átveszik-e őket. Vagy ha van ismerősöd, aki elfoganá, akkor add oda neki. Menhelyre is adhatod, ha tartanak ilyen kisállatkákat. Akár hirdetést is adhatsz fel ingyenes oldalon majd, hogy eladók. Ne ess kétségbe, rengeteg lehetőséged van. Sajna az ilyet nem tudod kivédeni, ha lány állatkát veszel állatkereskedésben.
2008. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp meg akarsz tőlük szabadulni, add be őket ingyen az állatkereskedésbe, vagy max. kérj cserébe egy kis rágcsálótápot.
2008. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!