Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti milyen kisemlőst ajánlanátok?

Ti milyen kisemlőst ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hosszabb élettartalmú kisállatot aki nem olyan büdös, erős idegrendszere van, nem olyan ragaszkodó és persze nem olyan nagy. (Nyulat, papagájt, és halat nem!) Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 12. 17:08
 1/9 anonim válasza:
36%
Varacskos disznó !
2014. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
tengerimalac. csak az a baj, hogy 2-ő kell, és ha nem akkor sokat kell vele foglalkozni.
2014. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem egy torpe nyuszival jarsz a legjobban :D

Oket lehet babusgatni,mert nem tul picik,es nem is tul nagyok hozza.

2014. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

" nem olyan büdös" - ha tisztán tartod semmilyen kis emlős nem büdös,

"erős idegrendszere van" - miért mégis mit akarsz szerencsétlennel csinálni?

"nem olyan ragaszkodó"- akkor meg mégis minek akarsz kisemlőst tartani? hogy legyen, ha éppen van hozzá kedved?

2014. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Tengerimalac!

Aranyosak,barátsáosak,imádják ha kényeztetik őket. Én egyedül tartom a malacom és foglalkozok vele nagyon jól megvan már 3 éve !:)

2014. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt remélem tudod, hogy se a papagáj se a hal nem kisemlős...

egyébként szintén nem emlős, de görögteknős...

meg kell tanulni tartani, be kell tartani vele néhány fontos alapszabályt, de semmijen társaságot nem igényel, tehát nem valami ragaszkodó állat, nem tudom mire gondolsz az erős idegrendszerrel, de mivel semmi iránt nem mutat különösebb érdeklődést a világon ami nem kaja, így mondhatjuk, hogy erős az idegrendszere :D szaga szinte egyáltalán nincs, ahhoz brutálisan el kell hanyagolnod hónapokon át, hogy bármilyen szaga legyen... esetleg, ha megdöglik, akkor lehet erősebb szaga :D

ha rendesen telelteted és megtanulod a tartását, akkor bizony nem magadnak, hanem az unokáidnak veszed, ugyanis 80-100 évet is élhet, de fogságban jellemzőbb sajnos a 25-30 év...

2014. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a tengerimalac dolgot megfontolom!
2014. aug. 14. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
a tengerimalac az pont egy nagyon is ragaszkodó állat...
2014. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A ragaszkodót úgy értelmeztem hogy egy vagy két napig kibírja nélkülem.
2014. aug. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!