Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot vagy a...

A tengerimalacot vagy a hörcsögöt szereted jobban?

Figyelt kérdés
- höri - tengerimalac?
2010. jan. 13. 20:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
tengericucut :)
2010. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a hörcsögöket imádom, de bevallom, tengerimalacom még nem volt. Igazából minden állatot szeretek, ami rágcsáló:) Szóval ha egyszer lesz tengerimalacom, akkor azt fogom szeretni. Most a hörcsögöket, méghozzá a dzsungáriaiakat:)
2010. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem mind2 volt... illetve tengerimalacom volt és most hörim van, és a höri inkább nekem való :D
2010. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkettő volt, és a hörcsögöket jobban csíptem.
2010. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a tengerimalacot. Sokkal okosabb, ragaszkodóbb:D

Viszont mivel nagyobb, problémásabb: kiszórja a forgácsot, sűrűbben kell kitakarítani stb., de megéri:D

A hörcsög is aranyos, de egy kissé buta állatnak tartom:P

2010. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A höri sem buta:) Az enyém kétlábra áll, ha azt szeretné, hogy felvegyem. Bár én iszonyatosan sokat foglalkozom velük:D Mindegyiknek más a tulajdonsága, de egyik sem buta. Dzsungik.
2010. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hörik! Nagyon édes kis állatok. Nekem is hörim van Tengerimalacom nem volt, de anyukám sokszor meséli, hogy neki gyerekkorában volt és iszonyatosan helyes volt. Mindenkinek az a legszebb, amilye épp van, egyik sem rosszabb semmivel a másiknál, semelyik gazdit nem akarom megbántani, mindkettő egyformán aranyos.

Tengerimalac előnyei: nagyobb, jobban ragaszkodik, és - hát elismerem - tényleg okosabb lehet valamivel a hörcsögnél

Tengerimalac hátrányai: büdösebb, gyakrabban kell takarítani


Hörcsög előnyei: a kis fekete gombszemei nagyon édesek, icipici, ötnaponta elég tisztítani, aranyos, mikor hörcsöggömbözik

Hörcsög hátrányai: kissé harapós, nem szabad elengedni a szobában, mert sokkal kisebb helyekre is befér


Jó kisállatozást mindenkinek! ;)

2010. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Kis kiegészítő:


Tengerimalac előnye: tovább él

Hörcsög előnye: nem ráz meg annyira, ha elpusztul ( persze nem kellemes érzés )

Jaj, olvastátok azt a kérdést, amit egy csaj írt ki, hogy be akarja festetni a " nyuszcsiját" pinkre? Meg kell szakadni rajta!!!!


Utonozom: Jajjj, dde imádóm a " hörcsimet" !

A helyesírása rettentő pocsék annak a csajnak.

2010. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Aha, én is mind a kettőt szeretem :)

mert a hörcsög kisebb a tengerimalac meg nagyobb

de nem tok amúgy okot mondani rá csak ennyit:)

2010. jan. 14. 12:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Höriiii...
2010. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!