Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam egy oroszlanfeju...

Kaptam egy oroszlanfeju torpenyuszit. A szőre nagyon csomós, kakis, pisis. Mar egyszer megfurdettem de ugyan olyan lett. A ketrecet es a nyul wc t rendszeresen takaritom. Mit csinaljak, hogy a nyulam szőre ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Fel eves lany nyuszi. Ivartalanitattni szeretnem de igy csak nem viszem oda az alltorvoshoz.
2014. aug. 19. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egészséges nyúlbogyó olyan mint a drazsé (gurul)....

Kevesebb gyümölcs, zöldség, több széna és nem fog a szőrére ragadni.

Ha nagyon csomós, akkor óvatosan lejjebb is vághatod ott a szőrt, ki fog nőni.

2014. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi van alatta, mi van a wcben, mit és mennyit eszik?
2014. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alomként fapelletet használj. Vannak nagyon dzsumbujos részek egy-két oroszlánfejün, az enyémnek is annyira durva a feje körül, hogy már tele volt vele a szája, és nem tudta kibökdösni a nyelvével sem. Szóval levágtam neki, így kellemesebb neki.

És lágy bélsár maradékok még pellettel is fennmaradhatnak, ami feltűnően kiáll, szétáll szőr, azt is vágd le esetleg. Illetve minden nap csekkolni kell, és simi közben, amikor el van lágyulva, meg lehet szabadítani kézzel is a szőrét ezektől a kakicsimbókoktól, egyáltalan nem undi. Sokat ne fürdetgesd...

2014. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és rendszeresen fésüld
2014. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!