Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt át lehet vinni a vámon?

Hörcsögöt át lehet vinni a vámon?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:30
 1/6 anonim válasza:
74%
hörcsögöt biztos, hát kutyát is lehet ketrecben szállítani repülőn is, meg, ha kocsival mész át másik országba, akkor is viheted magaddal a hörcsögödet szerintem, hát kutyával is át lehet kelni a határon, akkor kisebb állattal miért ne lehetne? :) a lényeg, hogy fegyvert, meg dugi cigit, meg drogot ne vigyél, meg horogkeresztes zászlót se vigyél, de hörcsög az mehet :)
2014. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még csak 12 vagyok nem drogozok stb. :) ugye papírok nem kellenek hozzá?
2014. aug. 22. 19:38
 3/6 anonim válasza:
74%
szerintem nem, habár még sosem vittem át magammal semmilyen állatot egyik határon sem, de szerintem nem kell hozzá, hát most őszintén, milyen papírt kéne mutatni nekik a hörcsögről :) ha lovakat akarnál kamionnal szállítani mondjuk Szlovákiába, akkor tuti kéne valamit intézni, de a hörcsög kis állat, nem fognak vele foglalkozni, a lényeg, hogy teheneket, meg lovakat ne vigyél, azok szállítása lehet, hogy engedélyhez kötött, nem tudom, a hörcsög, meg kutya, macska, papagáj ezek mehetnek a határon simán :)
2014. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát csak az a bibi hogy én németországban lakom de azért köszönöm a segítséget! ment a zöld pacsi :)
2014. aug. 22. 19:46
 5/6 anonim válasza:
74%
az nem számít, hogy Németország, mehetsz bárhová, nem kötnek beléd, ha az oroszokhoz mész, ott is át engednek a hörcsög se nem nagy testű állat, se nem egzotikus állat, mert, ha egy gyémánt csörgőkígyót szeretnél Németországba, vagy Franciaországba, vagy akármelyik másik országba, akkor kéne engedéllyel rendelkezned, ha veszélyes és egzotikus, esetleg a kihalás szélén álló állatot akarnál átvinni a határon, azt csak úgy tehetnéd meg, ha volna engedélyed, meg pl. lovak, meg tehenek szállításához szintén kell valamiféle engedély, de hörcsögöt, kutyát, vagy pl macskát bevihetsz engedély nélkül is bármelyik országba, tehát a német határon sem fognak belekötni abba, hogy van egy hörcsög melletted a kocsi hátsó ülésén :)
2014. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még egyszer köszönöm :)
2014. aug. 22. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!