Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékokkal dobhatnám...

Milyen játékokkal dobhatnám fel nyuszijaim ketrecét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a nyuszik nem negyon játszanak de tettem be nekik csengőt fadarabot meg még par dolgot de kartonbabirt nem szeretnek be tenni nekik mert garantáltan megennék és azt nem szeretném tudtok javasolni valamit? :)

2014. aug. 23. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Na ennyi pontosan eklég is nekik.

Ha létezne olyan, személy szerint én egy elektromos sz@rfelszedőt is tennék be. Ja és olyant ami magától kiüríti magát

2014. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy tömör pici gumilabdát tettem be(kutyajáték), azt tologatta az orrával, meg wc papír gurigát.Lehet még venni fűzfából vagy háncsból készült gömböket amit dísznek is szoktak kirakni lakásokban, nah az nekik is jó játék csak ne legyen festve.
2014. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik szénalabdát, jutalomfalat adagoló gömböt. Az enyém abban kapja a tápot, jól eljátszik vele, mire kiürül.
2014. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket máris beszerzem a boltban őket :)
2014. aug. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!