Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb az akvárium...

Melyik a jobb az akvárium vagy a ketrec?

Figyelt kérdés
A barátnőmtől fogok kapni egy hörcsögöt, de még nem vettem neki semmit, mert még nagyon sok időm van rá(ugyanis a hörcsögök nem rég születtek). Melyik a jobb az akvárium vagy a ketrec? A ketrecből jobban kidobálják a forgácsot stb. Egyik sem drága szerintem. De az imént olvastam egy kérdésnél, hogy a hörcsögök bevadulnak az akváriumba...ez igaz? mert én egy kis kezesbárány hörcsögöt szeretnék...ami lehetőleg ne harapjon meg! Szerintetek?
2010. jan. 16. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vadulnak be ha kézhez van szoktatva. Nekem akváriumom van megcsináltam két szintesre. Vettem neki forgót házat tányért is. Nagyon szereti. Szerintem jobb az akvárium. Nem jó az ha ketrecbe mászkál és hangos amikor rágja...
2010. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én akváriumba tartottam, és nem vadult be :)
2010. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

A ketrec sokkal jobb. Az enyémek mászkálnak rajta. Meg ha ott vagyok mellettük,odamásznak ételt kuncsorogni.

Előfordul hogy kijön a forgács,de nem nagy mértékben.

2010. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A ketrecet könnyebb még takarítani.

harmadik voltam

2010. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom igazán eldönteni, hogy melyik legyen, mert néztem én akváriumot is meg ketrecet is. Néztem egy akváriumot 3000Ft-ért és az üzletben is ugyanakkorába voltak a hörcsögök, de félek, hogy valahogy kimászik vagy valami. Az jó, hogy nem vadulnak be tőle!
2010. jan. 16. 11:21
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi nekünk volt már sok hörcsögünk mind akváriumban élt , és egyik se vadult be soha.Most vettünk egy új hörit őneki ketrecet vettünk .A forgácsot nem dobálja ki mert az alja mélyebb így nem tudja kifötörni.Én nekem jobban tetszik a ketrec mert olyan hogy is mondjam , talán olyan otthonosabb , és így úgy érzed semmi nem választ el tőle. Tudsz neki a rácson át kajcsit adni kézből , ha kidugja az orrát megsimizheted.Nekem a ketrec jobban bejön :D
2010. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

A hangosság miatt este a barátom párszor berakta a kádba, onnan ki akart mászni de mindig visszacsúszott,

így általában ott tekert reggelig.

2010. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Hogy csináltad meg kétszintesre az akváriumod?Ha tudsz küldeni képet róla, megköszönném vagy felvenni valahogy a kapcsolatot! remélem nem gond:)
2010. jan. 16. 11:23
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Nekem nem rágja a ketrecet és lehet olyan ketrecet 3000 ft ( mi ennyiért vettük) amibe van forgó etető és itató :)Szerintem ez tök jó:D
2010. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az akvárium a nyerő. Míg a ketrecen ha mászkálnak hangos, lehetetlen tőle aludni. Mellesleg az akváriumnak sima a fele, nem tudnak kimászni.
2010. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!