Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell megszelídíteni,...

Hogyan kell megszelídíteni, kézhez szoktatni egy (dzsungáriai) törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés
1,5 hete vettem tenyésztőtől első 5 napban hagytuk hagy szokja a helyet, 6 napon megszagolta nyalogatta a kezünket most meg berreg és harap mit tegyek?

2014. aug. 30. 19:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Próbálj neki a kezedből adni egy-egy magot pl.:szotyit, vagy nyújts oda neki egy szelet almát, és hagyd hogy a kezedből egyen, naponta többször. Én is így szoktattam kézhez a hörimet, remélem neked is sikerül :)
2014. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ha harap akkor nagyon óvatosan simogasd :) még azért egy hét után is lehet szoknija a helyet:) nekem aranhörcsög van ..:) ő engem még soha nem harapott meg néha azért vedd ki simogasd :) (viszont ők öntörvényűek )vagy is én úgy tapasztalom szóval őket nem nagyon lehet megszelídíteni ők olyanok ha ők akarják szelídek ha nem akkor viszont soha nem lesz ez a kis kezes bárány maximum egy keveset javul de ahoz nagyon sokat kell vele foglalkozni :)
2014. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd be ezt a kérdést google-ba és ki fog dobni egy csomó ilyen kérdést. Nem fogom minden héten leírni a fél oldalas válaszomat az ugyanolyan kérdésekhez.
2014. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!