Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom álla véres....

Tengerimalacom álla véres. Mitől lehet mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vidd allatorvoshoz mert elfertozodhet.és nincs olyan tárgy esetleg amivel megvaghatta magát?
2014. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nincs, magát nem tudja megharapni az állánál?

Betadinnal bekenjük?

2014. aug. 30. 23:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van tengerimalacom de vele ez nem fordult elő nem hinném, hogy megharapta volna magat.és ne kend be betadinnal mert az csipne és nem állatnak van.inkább ha lehet próbáld meg olyan helyre rakni ahol nincs az ürüléke nehogy belemenjen a sebebe valami baci.és minél hamarabb vidd allatorvoshoz
2014. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mosd le vízzel. Nem mindegy, hogy ömlik belőle a vér, de akkor azt írtad volna, vagy csak egy felületes horzsolás, valami felsértette. Egy kis karcolástól nem lesz semmi baja.
2014. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Már bevarrosodott, az az érdekes, hogy két oldalt elég nagy seb van.


Szegény most nagyon vakarózik, arra most kapott gyógyszert. Lehet, hogy ezért kikaparta valahogy?

2014. aug. 30. 23:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz nehogy megint kikaparja mert a körme szutykos
2014. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi, figyelek rá.
2014. aug. 30. 23:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy ha viszket neki ott a seb körül az jó mert akkor gyogyul.de mikor keletkezett a seb?
2014. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem a seb körül viszket, mindenhol vakarózik szegény, arra már kapott gyógyszert. Lehetséges okként írtam fel, hogy talán ezért, kikaparta/kiharapta valahogy, de így sem értem, hogy hogyan lévén, hogy az állán van.
2014. aug. 30. 23:32
 10/15 anonim ***** válasza:
esetleg a karma nem túl nagy?
2014. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!