Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom hogy a tengeri...

Honnan tudom hogy a tengeri malacom bízik bennem? és hogy kezd megszeretni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed, mászkál rajtad, nyalogat, aranyos szemekkel nézeget, érezhetően jól elvan a kezedben.
2010. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű, meg kell kérdezni tőle. Én is így tettem. Megkérdeztem:

-Te mazsi. Te bízol bennem?

-Hát figyelj Gzadi. Én azt mondom, bízok.


Persze ha együtt vadásztok sárkányokra, az is erősítheti a bizalmat az ember és legalább egyenlően intelligens és kulturált, méltó társa, a Tengerimalac között.

2010. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy tengerimalac nem bízik az emberben. Az egy buta kisállat. Nem bántani akarom a tengerimalacokat, mert nekem is vannak, és imádom őket, de ez így van. Nincs olyan hogy bizalom, meg szeretet. Legalább is én eddig nem vettem észre ilyet egyik malacomnál sem.
2010. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tengerimalackám, és a kis mocsok csomószor megharapott, pedig a kis szőrös popója fényesre volt nyalva...
2010. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne mond azt hogy buta a tengerimalac!!A miénk magától szobatiszta lett!!

NYalogat, és elnyúlik az öledben!!Nagyon nyugodtan viselkedik, teljesen elengedi magát!!:D

2010. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17:40-es vagyok, nekünk is magától szobatiszta lett az egyik tengerimalacunk, egyedül nála érezem azt, hogy talán bízik bennem, de viszont valahogy mégis tartott tőlem egy picit. (nem bántottam vagy ilyenek, még mielőtt valaki ezt feltételezné). Na jó, tudom ez eléggé az ellentétje annak, amit először írtam :)
2010. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Meglepő, hogy egy ilyen hatalmas és erős és intelligens állat, a természet született királya, a Tengerimalac fél a nála alig 120-szor nagyobb csekélyke vetélytársától, az embertől. Sokkal természetesebb lenne, ha nem húzódna el, hanem ékes irodalmi kiejtéssel megkérdezn szelíden, de határozottan, "Kedves gazdám, mit szeretnél?"
2010. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen, hát nagyon hülye vagy XD
2010. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... kérdésre ... válasz.
2010. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem van 3 malackám, 1 mami, 1 kisfiú és 1 kislány.

Nagyon szeretetre méltóak, és úgy érzem, hogy a bizalmukba fogadtak, ők is szeretnek engem. A tenyeremből esznek. Ha felveszem simogatni, csak úgy bújnak hozzám és beszélgetnek velem az ők kis nyelvén. Sokat lehet tőlük tanulni inteligencia terén is, alázatos kis jószágok. Sok "ember" a nyomukba sem léphetne!

2011. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!