Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mongol futóegeremet kiközösíte...

Mongol futóegeremet kiközösítették. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni. Az egyik fiút kiközösítették. Folyton harapdálják egymást, már mindenki kicsit hiányos és sebes, egy külön kis ketrecen belül van a nagy ketrecen belül a többiekkel, de mégis szeparáltan, de így is harapdálják egymást. Teljesen külön zárni nem akarom, mert egyedül elpusztulnak, de ezt így fáj nézni. Van valakinek hasonló tapasztalata, hogy mit lehetne tenni? Szegényem olyan magányos... :(

2014. szept. 1. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ez nem,jó.

én nagyimra bíztam a hörcsögeim, kiharapták a nyaralásunk alatt egymás fenekét..:(

Lehet ez egyfajta vitaminhiany miatt van,

de ne kisérletezz., szeparálj, s közben kérdezz meg egy szakembert, állatorvost. Googlit.

2014. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeparálok, így ketrecen keresztül harapják egymást. Nem vitaminhiány, orvost már rég megkérdeztem, nem mondott semmit, Google jó barát ugyan, más is küzd hasonló problémával, de visszaszoktatásra nem találtam sajnos sehol tippet.
2014. szept. 10. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi jó, sajnos. Akit nem szeretnek, azt kiüldözik, addig, ameddig a kicsi lelke feladja a küzdelmet és inkább meghal. Külsérelmi nyom ilyenkor nincs olyan, ami okozhatná a halálát, de valahogy nem viselik el, hogy nincs családjuk :( Úgyhogy a rejtély nem lett megoldva.
2015. febr. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!