Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos fiú vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos fiú vagyok és nem páwa, de az összes régi legjobb haverom páwa lett, és kiközösítettek, meg ki is röhögnek, mert nem öltözködöm páwásan. Miért ilyenek a mai fiatalok? 15/F

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Páwa az páwának hivja saját magát is vagy ez csak gúnynév?komolyan érdekel 36 éves vagyok nem tudom mit.jelent
2014. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lányok meg ribiknek öltöznek. Én nem. Ki is röhögnek, de nem érdekel. 15/l
2014. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szerintem hagyd őket ott a francba! ( már bocsi ) Ha nem fogadnak el olyannak amilyen vagy akkor nem éri meg vessződni rajta.

14/L

2014. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a régi "haverok" kiközösítettek akkor ne foglalkozz velük, az ő bajuk legyen ha ennyire "ultramenők" lettek. Te azzal foglalkozz, hogy ne legyél olyan mint ők. (Nem csak kinézetre gondolok) A nyomás kívülről nagy lehet, de próbálj meg megmaradni önmagad és ne másolj mást csak azért mert az menő. Keress a környezetben hasonló gondolkodásúakat, velük barátkozz.

Arra a kérdésre, hogy miért ilyenek a mai fiatalok sajnos nem tudom megadni a választ!

Fel a fejjel, lesz ez még így sem! :)

17/F

2014. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Örülök, hogy nem most vagyok 15.
2014. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azert ilyenek meg köcsögök és nem igazi barátok. Én ezért zenészekkel haverkodok. A rockerek nem lesznek páwák:)
2014. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1-es a páwa asszem vmi mozaikszó, híres plázák kezdőbetiből lett összevonva
2014. júl. 10. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk még discosok voltak meg rockerek. Mindig húztuk egymást, de sohasem mentünk messzire. Örülök, én is, hogy nem ma vagyok tini.
2014. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, sokkal normálisabb lehetsz náluk 😊 én nagyon sajnálom hogy ide jutott a világ

Én ha idősebb leszek, remélem hogy lesznek még normális fiúk, mint te, különben egyedül fogok meghalni… . 13/L

2014. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
#1 Engem sokan metroszexuálisnak/páwának tartanak mert sokat foglalkozom magammal feszülős kivágott pólóban járok, vans cipőben, meg a nadrágom se susogós:Dáltalában bershka ahol vásárolok, esküszöm h a legjobb:D(gyúrni járok, szóval van min feszülnie a pólónak:D)nagyon röviden ennyi, ezért már lepáwáznak:D
2014. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!