Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, ha a hörim...

Mit csináljak, ha a hörim rágja a rácsot?

Figyelt kérdés
Kb Két héttel ezelőtt kezdte. Ilyenkor mindig kiengedem de olyankor se engedi hogy kézbe vegyem. Ugyan azon a napon (amikor elkezdte a rágicsálást) a fél hüvelykujjamat bekepta ás csüngött rajta. Kérlek segítsetek, hogy mit tegyek?

2014. szept. 5. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rágnia kell valamit. Tegyél be neki rágókát. Lehet kapni boltban is, de ha sima hagyományos wc papír gurigát teszel be az is tökéletes
2014. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terrárium.
2014. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki egy fél szelet teljesen száraz kenyeret. Az mindegy, hogy milyen fajta. Lehet kifli/zsemle is. Koptatnia kell a fogát, különben túlnő a száján és belehalhat. A fogkoptató kövek, amiket kisállatoknak árulnak, nálam semmit sem használt, a hörcsögeim rá se bagóztak. :P Száraz faágakat is tehetsz be neki, vagy WC papír gurigát/kéztörlő gurigát. Azt szétszedi, és fészket épít belőle. Közben pedig kopik tőle a foga és a karmai is.
2014. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem főleg az ujjamat szereti rágni, de szerintem csak játszani szeretne. A ketrec rágásról már leszokott, szóval szerintem megunta vagy nemtom..
2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Egyébként már van bent neki wc papír guriga és fogkoptató. Amikor kiengedem akkor is csak megáll az ajtóban és kibe járkál.

2014. szept. 6. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem az teljesen normális hogy rágja, mert azzal koptatja a fogait. én például vettem neki egy ilyen mézes karikát amivel koptatja is a fogát meg izlik is neki :P
2014. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok. :)
2014. szept. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!