Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik az a törpenyuszi...

Melyik az a törpenyuszi fajta, ami egészen kicsike marad felnőtt korában is?

Figyelt kérdés
Barátnőm nyuszija is törpe, ám elég nagyra megnőtt. Úgy tudom, van olyan fajta is ami nem lesz olyan nagy. Melyik az?
2008. aug. 9. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
nagyon pici egyik sem marad. szerintem a barátnödnek rendes törpe nyula van és mindegyik akkora lesz.
2008. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

a Toy nyuszi kicsi marad , sokkal kisebb mint a törpenyuszi, és nekem vannak is kicsik , ha gondolod hívj fel

06202099979

Molnár László

2008. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
62%
Nekem is Toy nyusziim vannak,az állatkereskedő azt mondta,elég picik maradnak,hát remélem is.
2009. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik Toy nyuszi (csak plüss formátumban), itthon a Toy-t a méretre mondják, külföldön az az oroszlánfejű, de mindenre mondták már, nincs törzskönyvezve ilyen.

Ellenben Holland törpe létezik, (és törzskönyvezve is van), és itthon a max 1,5kg a standard súlya, de vannak már Törpe kosorrúak is amik hasonló súlyúak. A törpe gén sok gyenge egyedet hozhat létre, mivel a legkisebbeket tenyésztik tovább, nem biztos hogy azok a legéletképesebbek is. Hidd el nem vészes a 2kg-os súly sem, minél nagyobb egy nyúl annál hosszabban tudod simogatni. Nekem Holland törpém van és elég kicsi maradt, de ha nagyobbra nőt volna akkor is nagyon szeretném.

2009. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A törpe kosorrúnak miniatűr kosorrú a hivatalos neve.
2009. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!