Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék állatot tartani, de...

Szeretnék állatot tartani, de nem tudom, hogy milyet. Mit érdemes lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék kisállatot tartani, de csupán egyet. Hallottam, hogy a tengerimalacnak, a hörcsögnek szüksége van társa. Van olyan, aminek "elég" az emberi társaság vagy mindenképp párban ajánlják minden kisállatnak a tartását? (kutya,macska kizárva, nem engedi a lakás tulajdonos)

2014. szept. 26. 14:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
51%
Minden állatnak szüksége van társra, de az lehetsz te is! Ha elegendő időt tudsz ráfordítani akár tengerimalacot is vehetsz. Az én malacom már 6 éves, teljesen egészséges és boldog, pedig egyedül van, de nagyon sok törődést és gondozást kap tőlem.
2014. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

a hörcsög nem annyira társas mint a malac. azt tarthatod egyedül is.

Milyen ellátást/ és mennyi pénzt szánná rá??

2014. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg nyuszi, görény. Bár velük többet kell foglalkozni mint egy hörcsöggel, de szerintem hörcsögöt is lehet egyedül tartani de nem tudom, mert nekem még nem volt.
2014. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 csabika1971 ***** válasza:
100%
Én tudom ha a kutya helyet csak ilyen valami kicsi kis állatot tarthatnék, akkor csak vadászgörényt.
2014. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Én a halakat javasolnám.
2014. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A pénz és az ellátás nem téma, igazából amit egy kutyusra költenék, rákölteném a malackára is (titkon reméltem,hogy azt mondjátok, ők is elvannak társ nélkül,mert teljesen beleszerettem egy fajtába:D).Valójában kutyát szerettem volna, de azt semmiképp nem hozhatom fel a lakásba.

Szeretném a lehető legjobb ellátást biztosítani a kisállatnak, ami hozzám kerül, meg persze sok-sok szeretetet. A görénytől valamiért irtózom, ellenszenvesnek tartom őket :/

2014. szept. 26. 14:51
 7/19 anonim válasza:
Valamilyen hüllő? Pl leopárdgekkó vagy valami kígyó
2014. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem a kutya a legjobb :) minden allatnak jo ha van tarsuk nekem tengerimalacaim voltak kutyaim elott de meg nekik is mindegyiknek volt tarsa az elso malacom tartottam csak egyedul.de meg kezdo voltam akkor allatartasban.a kutya meg tok jo setalhatsz vele rengeteg kulonbozo fajtaju kutyaval talalkozhattok csodalatos nezni amikor jatszanak olyan edesek.anyagilag dragabbak mint a kis ragcsalok de megeri szerintem. milyen fajta kutyus ami tetszik?
2014. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
elozo vagyok bocsi most olvastam hogy kutya nem lehet :( kar.
2014. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
en mikor alberletben voltam adtam havonta plussz 5000 ft ot a tulajnak es igy megengedtek a kutyat.
2014. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!