Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék állatot tartani, de...

Szeretnék állatot tartani, de nem tudom, hogy milyet. Mit érdemes lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék kisállatot tartani, de csupán egyet. Hallottam, hogy a tengerimalacnak, a hörcsögnek szüksége van társa. Van olyan, aminek "elég" az emberi társaság vagy mindenképp párban ajánlják minden kisállatnak a tartását? (kutya,macska kizárva, nem engedi a lakás tulajdonos)

2014. szept. 26. 14:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Cica a legjobb,amikor hízeleg,dorombol,ezt más állat nem tudja.ő megelégszik a te társaságoddal is,és lehet csak lakásban tartani.Próbáld meg meggyőzni a főbérlőt.Nekem most egy négy hónapos brit rövidszőrűm van,nem cserélném el másra.
2014. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Óriás nyúl!

:D Bár, szinte mindig melege van :// (ebbe az időbe is nagyon fekszik)

2014. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Platypus ***** válasza:
A hörcsögök 100%-ig magányos állatok. Az arany- meg a törpehörcsögök is. Nemhogy szükségük nincs társra, de sokszor az egyik fél pusztulásáig marakodnak, ha összezárják őket. A törpenyúl sem rossz választás.
2014. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
az én cucum is egyedül van, semmi baja, bár sokat fogallkozok vele. szerintem nyugodtan lehet tengerimalacod :)
2014. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungáriai törpehörcsögöm van, társ nélkül él, de nagyon vidám, játékos, barátságos. Ha minden nap foglalkozol vele még talán jobban is érzi magát, mert két azonos nemű höri ölné egymást, de két kül. nemű meg folyton szaporodna.
2014. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
HALAT én a sziámi harcoshalat ajánlom és őt lehet egyedül tartani.
2014. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én neked a legjobban nyuszikát ajánlom neked!

Youtube: NyusziVlog!

Hajrá! :)

2014. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A hörcsögök nagyon cukik , cak az a baj velük hogy éjszaka vannak fenn igy nem nagyon lehet velük játszani. A tengerimalacokat párban kell tartani. Én a törpenyulakat ajánlom! :)
2014. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2 tengerimalac is tökéletesen elvan egy 100-120as kecóban. Vagy degu.. csincsilla.. esetleg egy magányos hörcsög :)
2014. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!