Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért tekintik sokan (tapaszta...

Miért tekintik sokan (tapasztalat szerint az öregek) az állatokat egy használati tárgynak, aki ha beteg lesz, akkor dögöljön meg, nem kell állatorvos, mert az csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörcsögöm van, és daganatos. Kezdettől fogva látta orvos, de most műteni kell, mert hirtelen megnőtt neki. Tegnap verseny futottam az idővel, mert megcsikarta a daganatot, és ömlött belőle a vér. Busszal bementem az állatorvoshoz a szomszéd városba. Anyum hülye fejjel elmondta mamámnak, hogy rohantam az állatorvoshoz a hörcsöggel, mamám meg mondta neki, hogy hülye vagyok, hogy kidobálom a pénzt, inkább hagynám megdögleni.

Szerdán voltunk dokinál, akkor írta ki a műtétet, hogy ma menjünk, és ott is egy öreg nő mindenkivel beszélgetett, kutyásokkal, macskásokkal, de amikor tőlem megkérdezte egy középkorú hölgy, hogy ki van velem, és mondtam, hogy törpehörcsög, az öreg nő azt mondta, hogy azt a kígyóknak szokták ebédre adni, és dögölj meg pillantással nézett.


Én komolyan nem értem, miért én vagyok a rossz, hogy küzdök az állatom életéért. Szenvedni sem hagyom, hisz azért megyünk nemsokára műtétre, hogy újra teljes életet éljen, mert a daganat nem rosszindulatú, csak hatalmas.


Miért undorodnak ennyire a rágcsálóktól az öregek?


2010. jan. 22. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megbetegedett a másfél éves tengerimalac az én mamám azt mondta, hogy vigyem vissza az állatkereskedésbe, kérjem rajtuk számon, hogy miért adnak el beteg állatot (4 hetes korában vetten) és kérjek helyette egy másikat!!!

Amikor meg mondtam, hogy taxival fogok az orvoshoz menni, mert tél van és nem akarom, hogy még jobban beteg legyen elkezdett ordibálni!

Az állatoknak ugyanúgy joguk van az élethez! Ha valaki befogad egyet akkor gondoskodjon róla!

2010. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kistestű állatok és nem érik meg.

az enyémeimnek alig volt szőre, apám elaltatta őket. ne szenvedjen szegény

2010. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Remélem még olvassa valaki a kérdést. Elmaradt a műtét, a doki még 2 daganatot talált a testében. Elaltatta. Most temettem el, kivagyok, de a többi 5re még jobban fogok vigyázni, bár tudom, hogy nem rajtam múlik :'(
2010. jan. 22. 15:10
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Te mindent megtettél a kishörcsögért. Más nem szánta volna rá magát a műtétre. Örülhetnek az állatkáid, hogy ilyen felelősségteljes gazdájuk van! Sok-sok ilyen ember kellene még!
2010. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem tengerimalacaim vannak. Imádom őket, jobban szeretem az egyiket mint a saját testvéremet. Meg anyukámnak is vannak kisállatai pedig ő már 50 éves.
2010. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez rettenetes! Engem soan félig embernek, félig macskának tartanak a macskaszeretetem miatt, az anyum, és a nagyim pedig kritizálnak miattuk pl azt mondják, hogy rusnya dögök stb... Pedig fagyizni is illedelmesen tudnak, úgy, hogy nem kapják ki a kezemből a fagyit^^ a néninek meg azt válaszoltam volna, hogy ő meg tigriskaja lenne, Ázsiában lenne! Am gratula, hogy ilyen jó gazdi vagy:)) Manapság ritkán ilyet látni. m láttam egy öreget, és ő mondta, hogy még a fájós gerincével is kutyát sétáltat (ott volt nála a kutya)
2010. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!