Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj? VALAKI SEGÍTSEN!

Mi lehet a baj? VALAKI SEGÍTSEN!

Figyelt kérdés
A nyulamnak adtam almát és egyszercsak elkapta a fejét,és össze-vissza szaladgált,mint egy őrült..A fülei telesen lekonyultak és a szeme ki van dülledve..Hangosan veszi a levegőt,és egyszer lefekszik pihenni,aztán pörög..Olyan,mint aki félrenyelt,vagy nem tudom..Mi lehet vele?!

2014. okt. 5. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sipicr az állatorvoshoz!
2014. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak órák múlva érnénk oda,amire már rég bezárna!

Ha nem így lenne,hidd el,hogy már ottlennék!

Próbáltam vizet adni neki,de mem tudja lenyelni,vagycsak nagyon nehezen,és közben olyan,mint aki szenved..Nem tudok mit csinálni...Nagyon félel..Itt vagyok vele,és látom hogy ő is fél...

2014. okt. 5. 16:06
 3/7 anonim válasza:
Úgy imádom az ilyen kérdéseket.. :) Mindenki vagy mesze van az állatorvostól, vagy nincs autó, vagy a szülei nem engedik.. nem tudom szegény nyúl vajon mit érezhet.. hogy hiába van, aki gondoskodjon róla, de amikor a legjobban kellene, csak magára számíthat..
2014. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy ilyen messze van csak állatorvos?
2014. okt. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én nyulamnak is voltak ilyen problémái. Egyre gyakrabban csinálta (volt, hogy visított), majd meghalt. Neki napszúrása volt. :(
2014. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kivetted az alma magházát meg a magokat?

Azok könnyen megakadhatnak a törpenyuszik torkán.

2014. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Schibo ***** válasza:
Mi van a nyuszival?
2014. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!