Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan állat ami nem...

Van olyan állat ami nem hangoskodik éjjel, lehet vele egy szobában aludni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
plüssmedve,szövetnyuszi,szivacskutya,
2014. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez az adott állattól (is) függ, szerintem.

Macskával többször is próbálkoztam pl. (kényszerűségből, pár napra), volt, amelyik egész éjjel ébren tartott, de volt, amelyik csöndben volt. Kutyákkal is ugyanilyen vegyes tapasztalataim voltak.

Legutóbb akkor volt nálam aktuális ez a téma, amikor vettem 2 hullámos papagájt. Sokan "riogattak" hogy már hajnalhasadáskor megy majd a műsor, de minden reggel hagynak aludni:), ha felébredek, csak azt az apró neszt hallom, ahogy csipegetik a magokat:) Édesek:) - Persze biztos van olyan is, amelyik "balhézik", és nekem szerencsém van.

A barátnőm évekig vadászgörénnyel aludt egy szobában, de sosem panaszkodott. Az unokatestvéreim pedig hörcsögöket tartottak a szobájukba, és ők sem panaszkodtak a zajra.

2014. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Díszhalak.
2014. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
85%
Svábbogár, csótány, poloska, stb. ezek igen csendes jószágok.
2014. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
botsáska
2014. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
madárpók, bár abból is van építkezős fajta, amelyik egész éjjel rendezgeti a kis életterét, és azt a szöttyögést azért hallani
2014. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hal
2014. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hal, kígyó, pók, csiga...
2014. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én egy nőt próbáltam pár évig tudtam nyugodtan aludni tőle aztán kezdett zavarni a horkolása meg a reggeli szájszaga.
2014. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok azt el felejtettem ha ugy döntesz hogy ez téged nem zavar akkor is szamolnod kell azzal a veszéllyel mint a legtöbb vadállat amikor hozzad kerül teljesen szelid békés ez azonban később megvaltozik kiszámíthatatlanna válik.
2014. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!