Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rongy evés! Vadászgörény!...

Rongy evés! Vadászgörény! Lehet baja?

Figyelt kérdés

Tegnap a 9hetes görim megevett egy darabot a rongyából. Ezt leginkább úgy vettem észre, hogy nem voltak lerágott darabok, és fehér színűt ürített(mint a rongy)

Azóta eszik iszik változatlan, és rendeset ürít. azt az egy rongyot rágta meg, úgyhogy elvettem tőle, még annyi, hogy ilyen törölközőszerű az anyag, de nem az a frottíros amibe beleakadhat a kis körme. KÉRDÉS: Lehet ettől valami baja? nincs változás a viselkedésében, játszik eszik, iszik alszik, kakil, de azért mégis. A környezetem azt mondja nyugodjak meg, túl aggódom előfordul, a tenyésztő is ezt mondta, hogy vannak ilyenek.



2014. okt. 10. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ha széttépve ette meg nem egészben akkor nincs baj ha egészben akkor orvos!de ha csak megcsócsálta a szélét attól semmi baja sem lesz
2014. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a széleit kezdte el rágcsálni, és onnan haladt befelé, az itt ott megrágott részekből gondolom, hogy kis cafatokban "táplálkozott" belőle. Aggódom is, meg nem is, mert igazából láttam ami távozott belőle, és az egy /bocs a kifejezésért/ rongykaka volt :/ :)

Azt mondták, ha utána rendeset ürít és azért azóta már ürített jópárat, eszik is meg minden akkor nagy baj nem lehet.

2014. okt. 10. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak ronggyal, bármi más nem görénynek való dologgal kapcsolatban ez a szabály: ha utána ürít rendesen, nincs hányás, nincs baj. Ha még látod is, hogy kijött belőle, akkor biztosan.
2014. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van a kis drága. Köszönjük a segítséget!
2014. okt. 14. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!