Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pusztulnak el a hörcsögeim?

Miért pusztulnak el a hörcsögeim?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 hörcsögöt és két hétig voltak nálam (etettem,itattam pucoltam az akváriumot, szóval mindent amit lehet). Egyszer csak az egyik nem tudott lábra állni és a végén elpusztult.(pár óra leforgása alatt történt) A másik pedig bánatában.Múlt héten megint vettem 2 pici hörit és velük is ugyan történt. (persze akkor amikor nem voltam itthon)Mitől lehet ez?

2014. okt. 19. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora helyen tartod őket mit kapnak enni?
2014. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 literes akváriumban laktak. volt kerekük is amiben imádtak játszani, és hörcsög kaját (magokat) + sárgarépát,almát
2014. okt. 19. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
hörcsögöt egyedül kell tartani amúgy lehet agyonverték egymást + streszeltek meg az akvárium ha nem szellőzik jól akkor az is okozhat gondokat de inkabb az elsőre szavazok miszerint csepeltek egymast és serüleseik miatt elhullottak a hörcsöl egyedül szeret lenni a tengerimalac a társas lény!
2014. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ... és igen az egymás legyilkolása lehetséges :(
2014. okt. 20. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
A hörcsög valóban nem társas lény, de ha törpehörcsögök gyerekkoruk óta együtt vannak akkor nem verekednek, viszont az aranyhörcsögöknél max. csak gyerekkorukban nem verekednek, de aztán nagy valószínűséggel igen.
2014. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A hörcsögöt terráriumban szokás tartani,mert az akváriumban megfulladnak...
2014. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazság szerint tök mindegy, mert ha nem zárt az akvárium akkor nem fulladnak meg. Ezt úgy értem, hogy ha az akvárium teteje nem fedett akkor túlélik. Én is olyanba tartom őket, lassan már egy éve, de karácsonyra kapnak ketrecet.
2014. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az akváriumban víz van azért akvárium.Amiről te beszélsz az terrárium vagy van még a ketrec.
2014. nov. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!