Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mennyi ennit adtok a...

Ti mennyi ennit adtok a nyuszitok ak egy nap?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy én rendszertelenül adom e a nyuszijaimnak az ennivalót azt szeretném megtudni h ti mennyit adtok neki egy nap :)

2014. okt. 23. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész nap van előtte széna és víz, ezen kívül reggel kap egy kis "nassot" (kevés répa (2-3 karika), alma (max 1/4, de inkább kevesebb), petrezselyem, bazsalikom stb.), este pedig megint nagyon kicsi "nassot" és minőségi tápot :) De ha tehetné, a nap 24 órájában enne minden finomságot, ezért van napközben csak széna előtte, hogy abból biztosan elég mennyiséget egyen!
2014. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Széna és víz ven előtte. Reggel 7-fél 8-kor és este ugyanebben az időben kap egy kiskanálnyi tápot. napközben egyik nap egy kis karika répa, másik nap egy kis gerezd alma, paprikacsuma, éppen mi van. A miénk MINDIG enne. Folyamatosan és megállás nélkül. Amikor zöldséget hámozok a leveshez, akkor képes eljátszani a hattyú halálát csak hogy megsajnáljam. Hát volt is ilyen időszak, hogy tényleg megsajnáltam és ilyenkor potyogtattam neki a zöldséghéjat, de hát el is hízott. Aztán jött a spártai fegyelem :D
2014. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D látom nem csak az enyém ilyen falánk folyton csak a kaján jár az esze mindhárom nyuszimnak próbálok rendszert tartani de olyan nehéz olyan nagy szemekkel néz rám és mellesleg olyan cuki de megpróbálom kordában tartani a finomságokat az a kérdésem lenne még hogy szerintetek nem lehetne megfürdetni a lábikóját mert elég pisis tudom hogy tiszta állat de folyton sárgul be a mancsán a szőr ? :)
2014. okt. 24. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Van külön nyusziwc-je? Milyen almot raksz bele?
2014. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én reggel adok neki zabot/búzát egy fél marékkal( 1-2 kanál) meg vizet. Utána egész nap van előtte széna,és délelőtt meg este egy kis nass... répa,zöldtakarmány....
2014. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van nyusziwc-je és pellét rakok bele de az elfogyott így forgácsot raktam be nekik :)
2014. okt. 25. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
A forgács lesz a fő bűnös :) Az nem szívja be rendesen a nedvességet, mint a pellet, ezért ennyire nedves a lábán a szőr... Ahogy tudsz, szerezz be pelletet, mert az sokkal jobb neki is! :)
2014. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, köszi a segítséget ! :)
2014. okt. 26. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!