Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlost? Sziriai...

Milyen kisemlost? Sziriai aranyhörit erdemes tartani? Ugy ertem jo hazikedvenc lehet belöle? Ölbe venni, simogatni stb. Vagy nyugtalanabb termeszetü? Szeretnek egy olyan kisemlost akit lehet babusgatni, de egyedl is jol elvan.

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a tengerimalacot ajánlom. Nagyon szelíd okos állatka, viszont akkor kettőt kell venni mert társas lények lehetőleg lányokat, de ha nagyon nem akarsz kettőt akkor a fiút ajánlom, de ha egyedül van akkor magányos lesz és nagyon sokat kell majd vele foglalkozni 100x50-es ketrecet vegyél és alá forgácsot tegyél. Ami kell az egy szénatartó, itató, fém tál a száraztápnak és jót tesz neki egy kis búvóhely mondjuk egy fa ház. Amit ehetnek az a paprika, paradicsom, kígyó uborka, fű és mindig legyen elöttük széna és száraztáp. Én akkor is két lányt ajánlok neked nem sokkal kerül többe, mint egy malac szinte csak a ketrec és a kaja, de ha tudsz szedni füvet akkor az is ingyenes és ketten sokkal boldogabbak lesznek.

Sok sikert a cocikhoz!!!

2014. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt. :)
2014. nov. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!