Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy vagy két vadászgörényt...

Egy vagy két vadászgörényt érdemesebb tartani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi helyed van, akarod-e szaporítani őket. Ha nem, akkor elég egy is. Egyedül is nagyon jól el van.
2014. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdő görénytartóként szerintem csak egyet tarts. Ha vele megbarátkoztál és bírod, akkor mehet mellé egy társ. Egyet könnyebb tartani, többet tudsz vele foglalkozni, jobban tudsz rá figyelni, kevesebbe kerül az ellátása. Viszont ha két görényed van és jól összeszoktak akkor nagyokat tudnak játszani egymással, könnyebben lefoglalják magukat.

Nekem ugyan kettő van, de ők nem egymást szórakoztatják, mert ha szabadon vannak akkor ketten kétfelé szaladnak. Míg az egyik az emeleten lomol addig a másik a földszinten rosszalkodik. Én meg rohangálok föl-alá, hogy mindkettőt szemmel tartsam. Rosszabbak mint egy gyerek :)

2014. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
két vadászgörényt érdemesebb mert ha egyet tartatsz rosszul érzi magát de párban boldogak lesznek.
2014. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!