Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett a hörcsögömmel?

Mi történhetett a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
Van 2 hörim és összeverekedtek...már külön vannak de nem is lényeg ez...mióta külön vannak az egyik mindig felmászik a ketrec tetejére és onnan mindig leesik állandóan kiakar jönni és nagyon sokat mozog gömben, mókuskerékben. És olyan mintha össze ment volna...nagyon pici és vékony lett és már szinte hiperaktív, és mikor kiveszem félek hogy kiugrik a kezemből.(a másik hörim nagyon nyugodt) Mi lehet a baja? Eszik rendesen, de megviselhette hogy külön raktam a testvérétől? De akkor megölte volna! Lécci írjatok!!! Félek, hogy valami baja lesz!!:(
2010. jan. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem viselte meg. Nekem is volt 2 és külön kellett őket rakni, majd elmúlik, nem lesz semmi baja. Csak valószínűleg már nem lehet őket összerakni,csak ha nagyon figyelsz rá.
2010. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na nekünk ugyanez van mise tudunk mit csinálni pedig szeretnénk kis höriket:(
2010. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy megviselte, mert a hörcsögök inkább magényos állatok, nem nagyon szokták őket párosával tartani. Mi is megpróbálkoztunk vele, de amikor véresre tépték egymást megelégeltük.

Lehet, hogy a kishörcsögöd csak felszabadultnak érzi magát és örül hogy megszabadult a másiktól. :D Az én hörcsögeim is nagyon hiperaktívak voltak, oda-vissza rohangáltak, pörögtek, másztak...

Esetleg adj a kicsinek egy kis tejet, nagyon pici nyers husidarabot is adhatsz neki (csirkét), de ezt csak nagyon ritkán szabad.

2010. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SZia! Nem, ez teljesen normális, más -más egyéniségük van. Nekünk is kettő volt, az egyik tök dagi lett a másik meg mászott mindenhová... pedig ugyanolyan körülmények között éltek, ugyanannyi kajával. Ahogy az emberek mások, ők is:)) Az egyik hörid sportosabb :)))
2010. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vissza akar menni a párjához!
2010. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs rosszul írtam nem a párjához hanem az ellenségéhez verekedni akar!
2010. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De akkor a kicsi a túlzott "sportolástól" fogyott le?

Sokkal kisebb mint a másik, és mostanában, hogy kap naponta sajtot amiben fehérje van, már elviseli a másikat de nincsenek együtt

...fehérje hiánya van akkor?

( testvérek a hörcsögök)

2010. febr. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!