Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretném kiherélni a kan...

Szeretném kiherélni a kan nyuszimat, ezzel megváltozna az agresziója ami éppen van?

Figyelt kérdés

1 éves torpenyuszim van, sajna kint kell lennie most mert van bent lány nyuszikám, és eggyutt nem férnek meg, dobbantanak egyfolytában, és a nyáron szeretném kiherélni vinni, mert beakarom ot hozni a lány nyuszikához, és szeretném, ha o is itt a melegben, élvezve a szeretetunket lenne békében.....de kiskorában o kapott ha rosszul viselkedett és kutyával is uzgérelve volt....ezért most nagyon agreszív, támad és harap, nem lehet hozzá nyúlni, muszáj ,,letámadni,, ha meg akarom fogni, kiszámíthatatlan, bent kulonosen! Ezért kérdem én:

A herélés megoldja ezt a gondot?


2015. jan. 1. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel az agressziója inkább önvédelem, így nem valószìnű. De mindenképp ajánlott a nőstény miatt.
2015. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen de ha agreszív maradna akkor nem herélném, hanem maradna kint akkor..... mert be nem hozhatom, mert támad....és kellemetlen :(
2015. jan. 2. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Az szép...inkább keress neki új gazdát, aki szereti, és talán kinevelheti a félelmét, amit okoztál neki.
2015. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és azt honnan szeded kedves válaszolo hogy én okoztam a félelmét????? é=n tulságosan is szeretem ot, és nemlenne szivem ot bántani.... Vigyazni akarok rá, csak azt akarom hogy bent legyen :(
2015. jan. 2. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akadályoztad meg, hogy megüssék, és a kutya csesztesse. Ez kb olyan, mint ha te csináltad volna. Most is ki van rakva az udvarra, ahelyett, hogy helyrehoznád a dolgot.
2015. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
te jo eg, ez a nyuszika mentett nyuszi!!!!! és szeretném helyrehozni, csak nagyon nehez!
2015. jan. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!