Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másnál is előfordult már,...

Másnál is előfordult már, hogy a boltban vett tengerimalac széna zacskóban szőrös nyúl láb is volt?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, még a felénél sem tart a zacskó szedegetem ki a marék szénát a tengerimalacoknak és egyszer csak ilyen fadarabnak hit valami is volt közte. megnéztem jobban, hát egy nyúl lába szára volt szőrösen csontosan. Állatboltban vettem ezt a szénát Rá van írva Tiere nagy betűkkel,

#tengerimalac.széna
2015. jan. 4. 15:07
 1/2 gyevickie ***** válasza:

Ez nagyon durva lehetett.

Én találtam már követ, fadarabot, bazi nagy tüskés ágat, falevelet, földet, mohát, birkasz@rt, tetűhadat. Ismerőseim közül meséltek már gumilabdát, bolhákat is.

Szóval a szemét nem egyedi eset a szénában sajnos, de a te leleted igen. Próbáld meg visszavinni a boltba, mutasd meg a lábat és próbálj kérni másik márkát cserébe.

2015. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Száradt gyíkkal is találkoztam
2015. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!