Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpesünim, de nem...

Van egy törpesünim, de nem sikerült kézhezszoktatnom. Mivel próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
1 éve van meg, sokat foglalkoztam vele, hogy bizalma legyen bennem, de valamiért mégsem sikerült ezt elérnem. Aztán fel is adtam mert jobbnak láttam ha nem stresszelem őt a piszkálással. De jó lenne ha nem félne tőlem. Tényleg semmi de semmi okot nem adtam rá hogy féljen. Gondoltam, hogy veszek mellé egy másik Sünit hátha úgy jobban érzi majd magát. Ha tud bárki segíteni azt nagyon megköszönném!

2015. jan. 5. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Afrikai fehérhasúról van szó? Nekünk egy évig volt, de nem sikerült kézhez szoktatni. Bár egy idő után úgy voltam vele, hogy éjszaka van ébren, én meg akkor aludnék, így nem nagyon volt mindkettőnk számára megfelelően kipihent időszak, amikor ráértünk volna foglalkozni egymással. :)

Én azt javaslom, hogy éjszaka foglalkozz vele, amikor felkel és csak kerekezne. Akkor evett már, kipihente magát. Én néha azt csináltam, hogy leültem esti filmet nézni, az ölembe vettem, begubózott a pulcsimba és csak úgy együtt "néztük" a filmet. Szerintem csak az ilyen passzív együttléttel is erősítheted a kapcsolatot, hiszen mint gyerek az anyukája illatát, ő is meg fog szokni téged. Nekem a gyerekek mellett nem volt türelmem hozzá, úgyhogy a tenyésztőhöz végül visszavittük.

2015. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!