Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl mennyi tápot kapjon...

Törpenyúl mennyi tápot kapjon egy nap? Akinek van, mennyit ad neki?

Figyelt kérdés

Az enyém napközben kifutóban van, este pedig nyúlketrecben, a kerti házban. (A kifutóban is van neki meleg, védett hely.) Este etetem, egy marék táppal, szénával és mindig más gyümölccsel. (Pl alma) Ez így rendben szerintetek?

Kisfiú, 2 éves.



2015. jan. 16. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem így jó...Én is kb. így etetem az enyémet és nagyon jó súlyban van...:) Arra figyelj hogy mindig legyen előtte széna és víz...
2015. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gyumolcsot nem muszaly minden nap adni inkabb zoldseget.
2015. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szénát állandóan adok neki, a széna jászolban van neki téve mindig. a Lucerna szénát kedveli a legjobban. Abrakot csak napi egyszer kapnak, elég falánkak. Ha úgy van hetente pár alkalommal adok répát. répahajat, zellert, zöldségfélét. Nyáron a friss lucerna kevés mennyiségben is nagyon ízletes és kedves csemegéjük
2015. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szénája állandóan legyen, a többi ok.
2015. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Széna, víz mindig legyen előtte. Tápból elég amennyit adsz. Gyümölcs helyett pedig zöldséget adj neki. Elég 2 naponta is.
2015. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen ok :)
2015. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!