Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kutyam fogja bantani az...

A kutyam fogja bantani az oroszlanyfeju torpenyulamat? (bichon maltese a kutya szoval kicsi)?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 07:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted az jó a nyuszinak?

Nem, semmi ilyet ne engedj neki!

2015. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Első körben egyébként azt kéne elérned, hogy a nyuszi bizalommal legyen feléd. Ez általában 1-2 hét, addig ne engedd ki a ketrecéből úgy, h a kutya is bent van a szobában!
2015. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Es ugy kiengedhetem hogy a kutya nincs a szobaba?
2015. jan. 17. 14:24
 14/35 anonim ***** válasza:
Igen! Kell is, minden nap 2-3 órára, de előtte barikádozd el a réseket, ahova beférhet és a vezetékeket is rejtsétek el!
2015. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat es nem adom se a kutyay sem a nyuszit

1. a nyuszit cask tegnap kaptam es tudok mindent rola

2.a kutyat nem adom senkinek mert mar 5 eve velunk van abba o is es mi is belebolondulnank


3, Nincs olyan allat amit ne szeressek

(kiveve bogarak)!!!!!!

2015. jan. 17. 14:32
 16/35 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap kaptad, es a kutya már megtépte? Gratulálok. Így lehet egy életre elcseszni a nyuszi bizalmát. Örülj, ha nem lesz agresszív.

Nyáron költöztem össze a párommal, neki bullterriere van, nekem nyuszim. Kezdetben a kutya ki volt tiltva a nyuszis szobából, majd fokozatosan találkozott a kutyával. Először, csak a szagát erezte a kezünkön, majd a kutya nézhette az ajtóból a ketrecet, később bejöhetett a szobába, de távol a ketrectől, majd egyre közelebb, most már a kutya a ketrec mellé fekszik, a nyuszi meg tök nyugodtan fekszik a rács másik oldalán, de eszembe nem jut összeengedni őket, ha a nyuszi kint van, akkor a szobát bezárom, és nem jöhet be a kutya. Így is kellett 3 hónap, mire a nyuszi elhagyta a ketrecet, de ha veszélyben érzi magát, azonnal visszaszalad.

Ha mindent tudnál a nyuszikról, akkor eszedbe se jutott volna az első napon összeengedni a kutyával, amikor még téged, és az új helyet sem ismeri. Bele is halhatott volna a sokkba, ami érte.

2015. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Nem engedtem ossze a kutyaval cask a kezembe volt mert szelid es nem tepte nagyon meg rossz kifejezest hasznaltam a nyuszi a kezembe volt es megfogta a kutya a szoret de en hamar kiszedtem a szajabol de nem let semi Baja meg nem is mozgott a kezembe

apropos nekem sok allatom volt nem kell magyarazni ,mint a csecsemoknek!!!!!!!!


VILI???

2015. jan. 17. 17:15
 18/35 anonim ***** válasza:
80%
De, kell magyarázni, mert magadtól nem jut eszedbe.
2015. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
De tudok mindent cask ebben az 1 dologban nem voltam biztos !
2015. jan. 17. 17:43
 20/35 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass még nagyon sokat a nyuszikról, mert nagyon keveset tudsz róluk. Ezt minden rossz indulat nélkül mondom.
2015. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!