Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen almot tesztek a nyuszit...

Milyen almot tesztek a nyuszitok alá?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, Ti hogy csináljátok?

Csak a wc-be tesztek almot, vagy az egész ketrecbe, illetve hogy milyen almot használtok? (forgács,pellet stb)

Köszönöm a válaszokat! :)


2015. jan. 19. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kinti nyúlketrecben tartom őket, ahol rácsos a padozat és a trágya lehullik. Alatta van ez a hely ahonnan csak ki kell kotorni a trágyát. De aki bent tart nyulat annak többsége a vécébe tesz pelletet, vagy macskaalmot is láttam már. Papíralom jöhet szóba még, vagy szalma.
2015. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a wc-be teszek fapelletet. Ez sokkal jobb, mint a forgács, mert nem tapad rá a szőrére, hanem magában tartja a nedvességet, szagsemlegesítő (persze rendszeresen cserélni kell, mi inkább 1 réteget rakunk bele, de azt naponta cseréljük), és nem mérgező, ha beleeszik (és beleeszik), mint a macskaalom :) Teljesen szobatiszta, csak a wc-be megy :)
2015. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a wcben van fapellet, a ketrec többi részében nem is tűr meg semmit.
2015. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyent. A ketrece egy részen rácsos aljú, ott lepotyog aminek le kell, máshova pedig nem piszkít. Próbáltam a búvóhelyét párnával kibélelni egyszer, de darabokra szedte.
2015. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!