Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó lenne ez a ketrec egy...

Jó lenne ez a ketrec egy Dzsungáriai Törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés

Már régóta ketrec bövitést tervezek a kis hörimnek szerintetek ez jó lenne ?

[link]


amugy ő eddig kis helyen élt a legalapabbb ketrecben amiben még csak alagutak sincsenek. Takaritani ugyanugy elbirom szoval az kis kedvenc nézetéből ez jó lenne ?



2015. jan. 23. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, csak elő szokott fordulni (pl.: az én hörimnél) belepisil a csövekbe. De igazából ha hetente ki tudod mosni, akkor teljesen rendben van :)
2015. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A rácsok közötti távolságot így képen nem látni de azt nézd meg mert nálam a vízszintes rácsozású oldal legtetejénél mászták ki.
2015. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez a ketrec teljesen jó :) a ketrec közötti távolság 1cm kell hogy legyen.
2015. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kösz a válaszokat!

Na Molly nekd nagyon jó dolgod van !

2015. jan. 24. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Törpehörcsögnek igen, ez megfelel.

Én csak amiatt nem ajánlom, hogy nem túl jó a minősége, könnyen szétesik (volt már ilyen hasonlónk).


Inkább ezt vedd meg neki, ez stabil:


[link]

2015. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én talán csak azért nem ajánlom, mert az ilyen csöveket nem mindig szokta kihasználni a höri és van, hogy túl nagy neki, kicsusszan. De a rácsok sűrűsége nagyon jó, nem tud kimászni!
2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!