Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam egész nap a kanapé...

A nyulam egész nap a kanapé alatt van ez baj?

Figyelt kérdés
Torpenyuszim van, 2 honapos , a hazaban van iylen 'odu'fele az elso heten amikor hozzank kerult oda bujt el , aztan kijart a nappaliba, most meg folyton bebujik a szobamban levo kanape ala es csak enni jon ki. Amugy semmi erdekeset nem csinal csak ul.Ma 'eltomitettem' szonyegekkel a kanape alatt rest igy nem tud bebujni,es a szobaban aktivkodik. A kerdesem az lenne,hogy hagyajam ,hogy bebujjon , vagy talaljak ki valami vegleges megoldast ami megakadalyozza ,hogy bebujjon? Vagy eleg ha megvarom amig megno,es ugy se fer be. /elnezest az ekezethianyert,koszonom a valaszokat/

2015. jan. 26. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb ketrecben kellene tartani, ahol be tud bújni egy kis házikófélébe.
2015. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a kereskedesekben veheto legnagyobb ketrect vettem neki,es be is tud bujni. de egyebkent megoldodott a problema :)koszi a valaszt
2015. jan. 26. 23:44
 3/3 Alex1987 ***** válasza:
Szerintem ott erzi magat biztonsagban azert bujik be de ha teheted ne engedd be mert akkor el vadul toled es megszokja a maganyt :)
2015. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!