Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hozzáértők! Szerintetek...

Hozzáértők! Szerintetek milyen ötlet alomhoz?

Figyelt kérdés

Ketrecben tartok tengerimalacokat es alomhoz jutott eszembe egy otlet.

Forgacsot teszek alulra es ra pedig azt a fürdőszoba szőnyeget, tudjatok azt a lukacsos muanyag szeruseget, talan csuszasgatlo inkabb... Sajnos nemtudom a pontos nevet..

Igy csak a pisit szivna be a forgacs a kakit meg csak lesoprom a szonyegrol es kidobom. Igy talan tovabb is eleg lenne a forgacs, ez lenne a celom.


Kerdes hogy ez jo otlet-e?


Koszonom a segitseget :)


2015. jan. 27. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jó lenne, ha az a szőnyeg a szervezetükbe jutna.


Amúgy meg, minek tartassz állatot, ha azt a 15 percet is sajnálod tőlük? Ennyire lusta ne legyél már.

2015. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak egy otlet volt! Egy velemenyt kertem nem azt h szamon kerd rajtam hogy minek is tartok allatot!! Nem sajnalom ra az idomet CSAK otletelgettem.

Nem ertem miert kell rogton letamadni!

2015. jan. 27. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Törődj bele, hogy a gyk válaszadóinak 80 százaléka ilyen. Előbb támad és belemagyaráz a kérdésedbe hülyeségeket, és valótlan dolgokat, aztán kérdez.

Kérdésedre a válasz: nem tartom jó ötletnek. Nem volt még hörcsögöm, de van egy sejtésem, hogy megkóstolná azt a szőnyeget, és az nem lenne jó neki.

2015. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tartom jó ötletnek, mert

- a forgács (rendszeres tisztítást feltételezve) még nedvesen is szárazabbnak érződik, mint a műanyag;

- a tengerimalac rágcsáló, a természetben műanyagot nem rágcsál, tehát lehetséges ártalmaira nincs felkészülve szervezete;

- ha a műanyag szivacsos szerkezetű, tisztán tartása nehézkes, ha nem, akkor csúszik.

2015. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 ismerősöm tart malacot, egyik sem tesz alájuk semmit, csak a wc-be pelletet és kész. És oda pisilnek csak. Szerintem ez a legjobb ötlet, nem koszos, nem drága, könnyű takarítani.
2015. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És azon lépkednének? Szerintem ne :)
2015. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!