Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot vennétek?...

Milyen kisállatot vennétek? Nyuszi, vagy tengerimalac? Esetleg egyéb ötlet?

Figyelt kérdés

Mindenképpen emlős állatot szeretnénk. Kutya, cica, görény, hörcsög nem lehet.

Lakásban élünk férjemmel és egy kislánnyal.

Milyen érvek/ellenérvek szólnak ellenük, mellettük? Ragaszkodó állatok?



2014. okt. 31. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyuszi ... de a papagáj is nagyon zórakoztató vicces kis állatka :D a nyuszival is el lehet szórakozni fontos hogy ne legyen mindig be zárva a ketrecbe :) a tengerimalac .... az is aranyos ... de nekem már nem kellene több malacka
2014. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja a nyuszi elég ragaszkodó állatka .... a tengeri malac az nem annyira :)
2014. nov. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac. Nagyon szelíd, a kislányhoz jó, mert aranyos és sokat lehet babusgatni, simogatni. Sosem harap!
2014. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyul hullajtja a szöret illetve vedlik is,oltatni is ajanlott es celszerü kiengedni naponta,bar sokat rag,tapeta,vezetek stb. A malac sokszor hangos ha visít,de edes nagyon. Mindkettonek van hatranya,de edesek.
2014. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyuszinak talán szagosabb a pisije, mint a malackának. a malackát elég heti kétszer kialmolni, új forgácsot tenni alá,. a nyuszinál szerintem minden másnap lehetne. én a malacka mellett döntenék biztos. papagájt azért nem szeretnék, mert az én tányéromba ne porolja bele a tollait. a papgáj az csíp is,. nyuszi az jobban karmol is mint a malacka.
2014. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 3. 08:39
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Malackát csak kettőt egyszerre, két fiút vagy két lányt, mert egyedül nagyon rossz nekik.

A malac félénkebb, nem biztos, hogy szereti mindig a dögönyözést, és könnyű megnyomni szegényt. Nem szobatiszta. Anyuszi strapabíróbb, de nagyon sikszor ki kell engedni és mindent megrág. Szobatiszta, de a fiú nyuszi szétspricceli a pisijét, megjelöli a területét.

2014. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!