Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem rég vettem tengerimalacot....

Nem rég vettem tengerimalacot. Imádom, annyira megszerettem olyan édes, de sajnos kiderült hogy allergiás vagyok a szőrére. Mit tegyek? Nem akarom oda adni senkinek! Nagyon hiányozna:S

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 17:08
 1/3 anonim válasza:
jaj nekem is van tengerimalacom és én is nagyon imádom! Azt tudom ajánlani, hogy valami közeli rokonnak, vagy a nagyidnak odaadod és megkéred, hogy gondozza. Így nem kell eladnod. Igaz ritkábban láthatod, de akkor is a tied marad! remélem segítettem és remélem meg marad a tengerimalacod! :)
2010. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

mielőtt elajándékoznád kipróbálhatnál néhány allergia elleni szert. gyógyszertárba lehet kapni claritine akut néven de a fokhagyma kapszula is hatásos gyengébb esetekben illetve herbáriában lehet kapni allergiás tünetek enyhítésére teát

2010. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is allergiás vagyok a tengerimalacokra. 4 malacom van és nem ajándékoztam el őket az allergiám ellenére. Nem fogok belehalni :)
2010. márc. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!