Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért halt meg a malackám?

Miért halt meg a malackám?

Figyelt kérdés

Idén lett volna 6 éves.A szobámban tartottuk.Sokat volt az ölemben.Puszilgattam,ölelgettem,játszottam vele.Evett a tenyeremből is.Imádta a simogatást és szeretett zenét hallgatni.Szerette a cicám is...Volt egy kis csengője mindig játszott vele,dobálta a játékait,berregett,ui-uizott...Stb.


Még akkor kaptam az egyik jó barátnőmtől mikor a szeretett nagypapám meghalt.


Nagyon fáj a hiánya,nem tudok bemenni a szobámba mert rágondolok.Nem tudok ubit enni mert elkap a sírás.Folyton a fülemben hallom a rágását,a hangját.Megfogadtam nem akarok többé malackát.Mert nekem örökké ő lesz a macim.


De szeretnék egy törpenyulat de lelkiismeret furdalásom amiatt,hogy nem-e korai egy másik kisállatra gondolni?2015.02.16.-án ment el.


Igazából nem tudom miért halt meg.Hajnal fél 5-kor aludtam el.A malackám teljesen jól volt.Reggel 8-kor arra ébredtem nehezen kap levegőt,nem tud felkelni,csuklik össze és hangosan berregő hangot ad.Én elkezdtem simogatni,kivettem,visszatettem,enni már nem evett.Anyukám hívta az orvost.De mire odaért Teo meghalt.Pontban reggel 9-kor.



20/L


2015. febr. 17. 18:31
 1/6 anonim válasza:
és az orvos mit mondott?
2015. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat eves volt, szep kort megelt.

Ha malactartasra adod a fejed, maskor parban tartsd oket, fiut fiuval, vagy lanyt lannyal, ugyanis tarsas allatok.

Reszvetem a maliert :(

2015. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, tudom mennyire tud fájni egy kis állatka hiánya és biztosan ragaszkodtál a malackádhoz, de azért az "ui uizott" és "nem tudok UBIt enni" kifejezéseken felnevettem:D komoly 20 éves vagy?:D

Na mindegy, azért részvétem.

2015. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet hogy azért mert nem volt társa a tengerimalac társas lény és ha egyedül tartják depressziós lehet és abban is meghalhat
2015. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mikor kaptam őket ketten voltak.Volt egy testvére.De folyton verekedtek.Aztán meghalt a malacka.Nagyon harapós volt a tesója meg minden.

Utána akartunk mellé mmalackát de azzal se volt jóba.Szóval egyedül élt.Boldog kismalac volt sokat játszott,futkározott,sőt még doromboló hangot is adott.

Az orvos azt mondta végelgyengülést kapott. :(

2015. febr. 17. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok: a végelgyengülés az bizony lehet. Nekem is van malacom, úgy tudom 6-7 évig élnek. 6 évesen már öreg. Amúgy szép, hogy így szeretted:)
2015. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!