Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egész szekrényt meg akarja...

Az egész szekrényt meg akarja enni, vagy csak rágcsálja?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni egy ki..szott egèrtől. Mièrt pont a szekrènyt kell neki hajnal kettőkor kostolgatnia? Majd veszek egèrìrtót de az agyamra megy.

#szekrény #egér #szürke #egèrke #kisegèr
2015. febr. 19. 02:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Komolyan az agyamra megy. Nem tudok tőle aludni. Mièrt nem megy ki a pusztába? Vagy a szomszèd szekrènyèt rágja szèt. Az udvaron is van fa, egye azt! Olyan idióta. Volt egy csokipapìr az ágyam alatt a múltkor arra kantant rá. Hát az is nagyon jó volt. "Bedagadt" szemmel azt vadászni hol van ez a kis nyamvadèk mondhatom remek. Az egerek nem èpek. Bunkóság megenni a másik szekrènyèt. Vettem elektromos egèrìrtót a múltkor de nem használ semmit. Talán egy kicsit, de 2 mèterre van a szekrènytől ugyhogy nem használ. Senki ne vegyen ilyen elektromos egèrìrtót mert az egy f@s. A macska meg nem fogja meg mert az is egy ratyi állat. Csak a macskakaját eszi meg a szalámit. Ezzennel kikiáltom: UTÁLOM az hogy egereket. Amúgy kis cuki lenne ha nem akatná felfalni a szekrènyem. Bakker a testsúlya többszöröse! Mièrt? Okè biztos oda akar költözni vagy ilyesmi, de nem is kèrdezte meg hogy oda költözhet e. Aludni akarok! Nem is forog az agyam. Ááá. Amugy meg nem tudom megfogni meg ijenek mert nem tudom mèrt. Volt hogy ott volt előttem de nem mertem megfogni ès kinyìrni. Ugyhogy úgy kell nekem. De akkor is pusztuljon már innen. Menjen máshová! Bárhová. Csak ne a
2015. febr. 19. 02:49
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ne a szekrènyt rágja már szèt!
2015. febr. 19. 02:51
 3/8 A kérdező kommentje:
A hatszázhuszonhat millió helyesìrási hiba fele az okostelefon hibája mielőtt bármijen èrtelmes vèglèny ebbe belekötne. Amúgy meg lef.som a helyesìrási hibákat mert nagyobb gondja is van az embernek pl.: egy nyamvadt hülyeee egèr.
2015. febr. 19. 02:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit vettél be? :) És nekem miért nem adtál? :D
2015. febr. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remèlem majd egyszer neked is álmatlan èjszakát okoz egy egèr. Nem vettem be amúgy semmit. Az egerek lèteznek. Egy meg rágcsálja a szekrènyt. De most lehet abbahagyta úgyhogy ha nem kezdi újra tutira alszok vagy dèlig.
2015. febr. 19. 04:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mesélj még!
2015. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne mond, hogy léteznek! :D Nekem is volt hasonló amúgy,csak nekem a hörcsögöm szökött ki és vadult el. Berágta magát a szekrénybe és a falba is, úgy kellett csapdával befogni mert megvadult. :D Szóval ismerem a helyzetet.
2015. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úh, deja vu-m van... Pedig esküszöm, most olvasom a kérdést először. :D

Amúgy abszolút megértelek, rühellem az egereket és pont egyedül voltam otthon páromnál, mikor egyszer csak megjelent egy egér... Azt hittem meghalok, úgyhogy kiszaladtam a laksásból és párom után mentem. :D

Ők amúgy egérragasztóval szokták megfogni őket. :)

2015. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!