Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágcsálja a ketrecét?

Miért rágcsálja a ketrecét?

Figyelt kérdés
Az aranyhörcsögöm mindig felmászik a ketrecére és rágcsálja de nem tudom h miért lehet, hogy koptatja a fogát? valaki se gítsen.

2014. szept. 14. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

koptassa a fogát,vagy unatkozik,vagy depis!


Ajánlani tudom,hogy vedd ki ha van neki hörcsöglabdálya!Ha nincs,de kézhez van szoktatva vedd ki és 1 kicsit engedd ki az ágyra hadd szaladozzon persze ha ott vagy!Van fogkoptatója?Van elég játéka?Megkora a ketrece?A legjobb ha küldesz a ketrecéről képet!Az enyém is ugyan ezt csinálta,de leszoktattam róla!Adjál neki wcpapír gurigat(a nagyot)és azt rágni fogja!Akár zsebkendőt is adhatsz neki(nem illatosat)!Nekem 2 aranyhörim van(2 db)de túlélem melletük!^^Ez alatt nem azt értem hogy te nem bírod őket!Vedd ki,adjálneki kaját,játszál vele,vegyél neki több játékot!Ne halgass azokra akik azt javasolják,hogy citrommal kend be ott!Azzal tilos!Citrus méreg neki!Sok szerencsét,ha még kérdésed van írj!:)

2014. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ömm elég nagy ketrece van, körübelül ekkora a mérete (2. kép): [link]


Ki szoktam venni naponta vagy 3-4szer van egy házikészítésű kis csöve. Hörcsög kereke nincs de lessz, van hörcsöggömbje ami egyben futókerék. Rendesen kap kaját mindene megvan, de mondom hogy lesz neki kereke bentre.

2014. szept. 14. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon kicsi neki az a ketrec, minimum 70 cm hosszú és 45 cm széles ketrecre lenne szüksége. Hörcsög kereket azonnal szerezz be neki! Nem csoda, hogy szegény rosszul érzi magát...:(((
2014. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 blntdori0908 ***** válasza:
53%
Ha nincs kereke,nagyon unatkozik!Azt mar akkor bekellett volna szerezni,mikor hozzad kerult!Papirzsepit ne adj neki,mert az puha ĂŠs beleragadhat a pofazacskojaba es elpusztulhat!Vegyel neki fogkoptatot is,de erre a celra jo a kokemeny szaraz kenyer!De inkabb egy vitaminos fogkoptatot szerezz be!Vegyel meg neki magvas rudat,amit feltudsz akasztani neki es azzal is elszorakozik mire eszik rola.
2014. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hörcsög kereket vettünk neki de pici volt,v nem akarta használni és nem unatkozik mivel sokat játszok vele, és beraktam neki papír zsepit.
2014. szept. 21. 19:30
 6/7 A kérdező kommentje:
am hülyeség h 70cm hosszú kell mivel 50cm-es(40cm magas) nem sok segítséget kaptam... mivel tényleg elvan csak néha szokta rágcsálni a ketrecét . és a hosszúság meg a szélsség ugyan az -.- tényleg nem volt sok segítség...
2014. szept. 21. 19:38
 7/7 blntdori0908 ***** válasza:
A papirzsepit vedd ki tole!Puha,beleragadhat a pofazacskojaba es elpusztulhat!Wc papirguriga,kerek ennel tobb jatek nem nagyon kell neki!En vettem az enyemnek magvas rudat,amit feltudok akasztani,azzal is jol elszorakozik!Meg van bent neki egy szappantartodobozban furdetohomok,abban is jol elszokott lenni :)
2014. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!