Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm fél eves es...

Lovas8 kérdése:

Az aranyhörcsögöm fél eves es mindennap becsipásodik a jobb szeme de utana kinyitja de vajn mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 19:23
 1/4 anonim válasza:
vegyél egy újat. nem olyan drága.
2015. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hivj fel egy hozzá értő állatorvost és tőle kérdezd meg.

Én kamilla teával megtörölgetném helyedbe, de felhivnék egy állatorvost és megkérdezném tőle.

2015. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt a masodik valaszolónak a z elsőnek meg azt uzenem hogy egy allatot én nem tudnak csak ugy eldobni mert en nem vagyok olyan de mindeggy.
2015. febr. 23. 21:27
 4/4 anonim válasza:
Általában az az oka a szem csipásodásának a hörcsögöknél hogy begyullad én kamilla levet csepegtettem a szeme köré és megjavult.Herbáriában elég olcsón beszerezhető csak ki kell főzni vízben és mggvárni hogy kihűljön egy orrcseppes fiolát ajánlok a kenegetéshez.
2015. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!