Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a 'hörcsög...

Mi a véleményetek a 'hörcsög gömbről'?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó dolog! Az én hörcsögeim imádták! És nem utolsó sorban nagyon jól jön, ha nagytakarítás van a ketrecben/terráriumban, ugyanis addig mindig gondban voltam, hova tegyem olyankor a höriket, amíg nem vettem nekik gömböt. :)

Nem tudom, most milyen típusúakat árulnak, de talán "puhább" műanyagból készültet javasolnék, mert az halkabb lehet kicsit, mint ami nekem van.

2015. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor veszek nekik mert sokan azt írják, hogy halálos.
2015. febr. 27. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél! Mindkét hörim messze túlszárnyalta a várható élettartamot, pedig rendszeresen gurulásztak a gömbjükben. Nyilván hegyoldalról ne gurítsd le őket, mert abból lehetne bajuk, de ez egyértelmű. Imádni fogják! :)
2015. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki mintha élveznék, de igazából ötletük sincs hogy mi történik. Nem tudják hova és miért mennek, kb menekülnek, sötétebb részek fele. Néha takarításkor oké, de akkor is inkább hordozó dobozába raknám.
2015. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jónak, az én hörcsögeimnek 8 év alatt sosem volt. A höri azért szalad, mert mást nem tud csinálni. Nyilván elbújna, viszont a gömbben sehova nem fér be, így csak ide-oda szalad. Én a hörijeimet mindig a folyosón futtattam. Eltettem az olyan dolgokat, amik árthattak nekik, és elbarikádoltam az olyan részt, ahova befértek. Fél órát szaladgáltak, és sokkal jobb volt szerintem, mint hogy egy gömbben muszájból fusson.
2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatkínzás!! Siha ne vegyetek, nagyon szenvednek benne a hörik. Inkább keríts el egy részt, és oda tedd ki. És hogyha megvan a minimum méretű ketrec (80x40cm.) És kerék, akkor már nem muszáj kiengedni:)
2015. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval!
2015. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!