Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kérdésem a törpenyúl tartokh...

A kérdésem a törpenyúl tartokhoz szolna. Hogy bírják az utazgatást a nyuszik?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk magunkhoz venni egy kis törpenyulat a párommal, viszont szinte hetente ingázunk az otthonunk és a családunk között,majdnem minden hétvégén a családjánál vagyunk és ott is alszunk. Szerintetek a nyuszkónk ezt tolerálja? Egy helyen olvastam, hogy szereti az idegen helyeket, mert kíváncsi állat, de közben meg féltem is nehogy kényelmetlenül érezze magát. Persze mindent megadunk neki hogy jó dolga legyen. Előre is köszi a válaszokat.

2015. márc. 2. 14:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2015. jún. 6. 23:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egy éve van nyuszink, rendszeresen (átlag havi 1x) utazunk majdnem 200 km-t haza szülőkhöz, köszöni jól van :) elszénázgat az út közben, vagy pihenget. Az biztos, hogy én semmi esetre se hagynám egyedül otthon napokra, se olyan felügyelete alatt, akinek soha nem volt nyuszija, akkor már inkább egy erre szakosodott kisállatpanzió.
2015. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!