Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan érdemes hörcsögöt venni?

Hogyan érdemes hörcsögöt venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyit milyen neműt?Nem vagyok kezdő már volt egy törpe hörcsögöm és NÉGY évig élt ami náluk durva.Most szeretném újra átélni megvan a pénz de a lényeg, hogy nem akarom, hogy unatkozzon még a foglalkozásomon kívűl is.Szóval csak annyi, hogy mennyit és milyen neműt?

2015. márc. 14. 16:42
 1/6 HybridDoozer válasza:
45%
Vehetsz egyet is, nem unatkozik ha veszel mellé macskát hogy játszon vele
2015. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig nőstény hörcsögöt tartottam, és nagyon barátságosak általában. Igazából úgy vettem észre hogy egy hörcsöggel jobban jársz. A kettő, még ha eleinte jól megvannak is, előbb utóbb kinyírják egymást.
2015. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A neme szerintem lényegtelen, nekem volt mindkettő :) De mindenképpen egyet vegyél. Sokan azt hiszik hogy különben unatkozik, meg magányos a hörcsög de nem, a vadon élő rokonaik is egyedül élnek kivétel a párzási időszakban.


Ha kettő veszel akkor sok esély van rá hogy

1, Ha azonos neműek addig verekednek míg az egyik megöli a másikat.

2, Annyi kis hörcsög lesz hogy nem igaz...

2015. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, igen tudom nem unatkozik de azért adtam volna otthont kettőnek...egyépként mivel szegény előző hörim fiú volt lányban gondolkozom, most viszont már csak annyi, hogy szerintetek honnan vegyem?
2015. márc. 14. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Van kereskedés, ahol nem vérfertőzöttek a hörik, máshol meg félévesen elpusztulnak. :/ Inkább tenyészetből szerezz be egyet, ott eleve kézhez szoktatva kapod. :)
2015. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!