Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miben más az aranyhörcsög,...

Miben más az aranyhörcsög, mint a törpehörcsög?

Figyelt kérdés

A nagyságától eltekintve persze. =)

Úgy értem mint harapósság, félénkség, mennyivel kell nagyobb ketrec, ilyesmi.


2010. febr. 15. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
nagyobb állatnak nagyobb ketrec jár. nekünk van mindkettő és a tapasztalat azt mutatja, hogy elég törődéssel és odafigyeléssel nem nagyon van a viselkedésük között különbség.
2010. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk is van mindkettő.Szerintem az aranyhöri félősebb(legalábbis a miénk).Szeretjük mind a kettőt,de a törpin sokat szoktunk nevetni.Kíváncsibb,bátrabb,és nyalogatja a kezed ha odarakod neki :D .Vegyél mindkettőt!Jah és persze természetes,hogy az aranynak nagyobb hely kell.:)
2010. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én aranypárti vagyok. volt mind2. nagy előnye a törpével szemben hogy higiénikusabb, mert csak 1 sarokba piszkít...és persze könnyebb is megfogni, kézben tartani, játszani vele..mivel nagyobb és igy van mit fogni rajta:)és szerintem nem harapnak..edig 2 törpe höri volt egyik elvolt, másik harapott nagyon....és 7!!aranyam..azok közül 5 olyan volt mint egy bárány:)
2010. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én is aranypárti vok ^^

sokkal jobbak sztem nekem volt 3 törpin és most van egy arany hát mit ne mondjak barátságosabbak , jobb fejek , a ketrecbe sokkal mindent kihasználnak ezért is veszek mindig neki vmit.nem annyira kényesek sokkal "strapabírobbak" már bocsánat a kifejezésért de sokkal jobb a védekező rendzserük nem harapnak.

2010. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Én törpe h.-párti vagyok. Kisebb, nem foglal nagy helyet, cuki, megnyugtat, jókat lehet nevetni rajta... és még sorolhatnám ;)
2010. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már mindkettő fajta volt, és ugyanabban a ketrecben. Az aranyhörcsög nekünk jobban bejött, nagyon szelíd volt, hagyta, hogy megfogjuk, ha letettük a kertben a földre nem ment el csak egy mély gödröt ásott magának.

A törpehörcsögünk nem szelídült meg, és iszonyú gyors volt annyira, hogy alig bírtuk elkapni, ha kiengedtük. Ismerősömnek viszont (törpehörcsöge van) nagyon aranyos és szelíd a hörcsög, magától odamegy a gazdiához, és nem is tartják ketrecben a lakásban mászkál és reggelente megy kaját kérni, az nagyon aranyos. Minden hörcsögnek van saját személyisége, nem a fajtától függ.

2010. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Aranyosabb!
2010. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
az egyiknek nagyobb a töke!
2010. febr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a törpe kezelhetetlenebb volt. Aranyhörire szavazok...Könnyebben megfogható és tapasztalataim alapján szelidebb.
2010. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az aranyhörcsög nagyobb!a törpehörcsög kissebb!
2010. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!