Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet a lakásból eltüntet...

Hogy lehet a lakásból eltüntetni az EGERET?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete bekerült az egyszobás, konyhás lakásunkban az egér, eddig sohasem volt. Nagyon félek, rettegek az egerektől, meg persze a tudat, hogy mindent összemászkál, tiszta bacis minden, meg persze 9 éves lányomnak sem a legjobb, bár őt nem zavarja. Szóval egérragacsot próbáltunk, csak mivel kandallóval fűtünk nem jó, mert teljesen szétolvad, volt már a befőttes üveges módszer, behoztam a macskát, az csak kapta volna el, persze éjszaka, de nem sikerült neki. Nem alszom már egy hete, valaki valami nagyon jó hatásos módszert, ha leírna, vagy tanácsot adna, akkor nagyon tudnék neki örülni..Segítsetek!!!!!
2010. febr. 17. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a ragacs vált be mindig.A közepébe tettünk egy kis diót vagy csokit,és szinte pillanatok alatt odacsalta az illat.Sajnos más tippem nincs :S
2010. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Egérfogó?
2010. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

A ragacs vált be nálunk is. A pincében volt egér, 1 napig:


[link]

2010. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Desszertes doboz tetejét vedd le, vágd körbe úgy, hogy az egér még bele tudjon mászni, de a felolvadt ragacs ne tudjon kifolyni belőle (1 centis peremet csinálj)!
2010. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

vegyél egy nem pedigree-s macskát ... egy olyan nem lusta fajtát...vagy ha lusa akk ne adj neki annyi kaját ^^ (ha éhes megfogja :P)


amúgy egérfogó

2010. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egérfogó,esetleg egy házi macksa
2010. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egérfogóra este teszel egy kis db füstölt szalonnát és reggelre meglesz az egered!:)Én mindent kipróbáltam de nem jött össze 1 hétig semmi amikor egy falun élő néni javaslatára vettem a szalonnát és egérfogót ami valóban bevált!
2010. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én írtam legelőször az egérfogót.

Ha ebbe a ragacsba beleragad az egér, akkor ott mi lesz vele? Ott hal éhen a ragacsban? Ez nem állatkínzás? Akkor már ezerszer inkább a hagyományos egérfogó!

A használati utasítása is elég érdekes: "...a befogott kártevőket a háztartási szemétbe dobja ki."

Én úgy tudom és a szemétszállítási szerzőbésünkben benne is van, hogy állati tetemeket, mivel veszélyes hulladéknak számítanak, tilos a háztartási szemétbe dobni.

2010. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
am a kártevők irtása mért lenne állatkinzás? akkor ha valaki vesz hangyairtót és azzal lefúja a hangyakát az is az?XD am meg nem értem mért veszlyes hulladék..lebomlik oszt kész.. és a kukások meg nem fogják észrevenni:'Da szemétdombon meg nem tezs semmi kárt..
2010. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A ragacs jó módszer, de vannak rafkós egerek. Szerintem egy profi macska kell, vagy ha van az ismerősök között valakinek vadászgörény, az 100 %. Nekünk volt a kamrában egér, elengedük a görényt,egyből szagot fogott és meglehetősen brutálisan kinyírta jerryt és el is fogyasztotta.
2010. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!