Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házi egérnek lehet olyan...

Házi egérnek lehet olyan futókereket adni, amiben műanyag részek vannak, vagy szétrágja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mongol futóegereim szétrágták a műanyagot, és a festett fémről még a festéket is lerágták, úgyhogy szerintem csak sima fémet adj neki(k). Abból nem lehet baj. :)
2010. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek van hörcsöge(majdnem ugyanaz)nek is van futókereke.Szabad neki berakni futókereket csak estére vedd ki mert ő akkor éli az életét és ki tudja hogy este miket csinál
2010. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egereket tenyésztek és egyéntől függ, valamelyik rágja valamelyik nem. Amúgy elég sok idő kell, hogy totál szétrágja. Elég strapabirók én a fressnapfban szoktam venni 300 Ft-ért. Rakjál be neki száraz kenyeret amin tudja koptatni a fogát, mivel ez is lehet egy ok amiért a kereket rágja.
2010. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!