Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Játszhatnak együtt, vagy csak...

Játszhatnak együtt, vagy csak bajt okozna? . _.

Figyelt kérdés
Van egy hörim, és anya barátnőjének a gyerekeinek is lett nem egy, hanem rögtön három( négyen vannak ), és elvinnénk a miénket játszhatnak együtt, vagy csak bántanák egymást????
2010. febr. 19. 19:02
 1/5 anonim válasza:
Macskáknál nem jött össze nálunk. Úgy hullott a szőr, mint télen a hó. xD
2010. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keteselyes a dolog! 50-50%

Ha elviszed lehet megverik, lehet nem.

Ha nem viszed el nem tudod meg.

Keszuljetek fel egy kesztyuvel ha elviszed, hgy esetleg szet kell oket szedni. Jobb otletem nincsen.

2010. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapból magányosan élő állat a höri. Inkább foglalkozz vele többet. És ilyen időben ha kiviszed könnyen megfázik és akkor vége.
2010. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi, nem úgy gondoltam hogy összerakom őket órákra csak hogy láttuk-szagoltuk jóvan, ha tetszik hagyom, de figyelem, ha nem meg elveszem így gondoltam:)
2010. febr. 19. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az ő höriei hárman vannak, akkor csak egy kimenetele lehet a dolognak: kinyiffantják a tiédet! AZ idegen hörcsögöt nem viselik el! Ne csináld! Neki nincs szügsége játszótársra!

Egyszer vettem egyszerre két hörit, de az egyik nagyon harapott, úgyhogy vissza akartam vinni a kereskedésbe, ahol előtte esküdni mertek volna, hogy barátságos. Hát, nem vették vissza, mert azt mondták, hogy nem akarnak egyedül neki fenntartani egy külön terráriumot, mert ha visszateszik a többi közé, akkor kinyírják! Nekiesnek a torkának! Szó szerint!

Kérlekszépen, ne kísérletezgess! A hörik elég agresszívak!


Ne hari a nyers kifejezésmódért, csak a te állatkád védelmében írok!

2010. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!