Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy érjem el hogy kapjak...

Hogy érjem el hogy kapjak tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 éve szeretnék kapni tengerimalacot, de a szüleimet lehetetlen rávenni.Volt két nyuszim. Mindennap sokat foglalkoztam velük. De tengerimalacra sehogy sem tudom a szüleimet rávenni. Mit tegyek hogy kapjak kettőt?

2015. ápr. 12. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a nyuszikkal?
2015. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Beszéld meg velük. Szerintem mondjuk tényleg ne akarj malacot mert mindegyik egy vinnyogó kis vacak. A nyuszi jó fej. A patkány is sokkal jobb választás.
2015. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
10:48 elpusztultak
2015. ápr. 12. 11:08
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarják, annak nyilván oka van, de erről nem írtál semmit.


Sok pénz egy malac, ha megbetegszik, meg a "speckó" igényeik miatt amúgy sem a legolcsóbb állatok. (Egy hörcsög szerintem sokkal igénytelenebb, mint ők.) Lehet, hogy ezért nem. Szóval lehet pénzügyi oka.

Vagy új lakásba költöztetek a nyuszik óta, és kicsi lenne nekik a hely.

A nyuszikat te takarítottad? Mert ha a szüleidre hagytad, akkor lehet, hogy nincs már kedvük/idejük ehhez. Mondjuk ez esetben megígérheted, hogy pucolod majd őket rendszeresen, de akkor be is kell tartani a szavad.


Hány éves vagy? Van más állatotok is otthon?

2015. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elpusztultak. Jól sejtettem.

Szerintem félnek, hogy ők is ígyjárnak. Fiatal vagy hozzá, várj pár évet.

Szerintem még hanyagold őket, olvasgass utánuk.

2015. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

12:33 Nem költöztünk és igen én takarítottam őket. 15 éves vagyok .

Van egy kutyánk 7 éve.

2015. ápr. 12. 14:31
 7/13 A kérdező kommentje:

12:33 azt mondták azért nem kaphatok mert nem akarnak állatkertet

nyitni. Hol ott csak egy kutyánk van.

2015. ápr. 12. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:

12.33 vagyok.

Nem hiszem, hogy sokat tudsz kezdeni a helyzettel. Esetleg nézz jól utána a malacoknak, mutasd meg szüleidnek is a magyar malacos oldalakat (priviben tudok linket küldeni a jókhoz), talán ha látják, hogy komolyan gondolod és jól utánanéztél, akkor megenyhülnek egy kicsit. De ez egyáltalán nem biztos, hogy bejön.


13.49-esnek üzenném, hogy minden állat elpusztul egyszer, még a legjobb körülmények között is, nem tudom, mit akarsz ezzel a "félnek, hogy ők is így járnak" szöveggel.

2015. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sikerült rávenni őket. :) Májusban veszünk 2 fiút.
2015. ápr. 13. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj de jó!!! :) Nekem is 2 fiúm van! :)

Egyébként hogy sikerült végül?

2015. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!