Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki tud egy olcsó és jó...

Valaki tud egy olcsó és jó állatorvost?

Figyelt kérdés
Van egy vadászgörényem és el szeretném vinni ivartalanítani meg 2 oltásra . Valaki tud ajánlani egy jó szakembert?
2010. febr. 20. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ójan nincs hogy jó is és olcsó is egy állatorvos..sajos..:(
2010. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De van:) Dr. Halmay Dóra. Én nagyon szeretem azt a nőt, nagyon kedves, ért a szakmájához, és látszik rajta, hogy mennyire szereti az állatokat.

Itt van a weblapja a rendelőjének:

[link]

Ő ivartalanította a cicánkat, meg ki is kezelte macskainfluenzából még kiskorában. Annyit tudni kell a macsekról, hogy minden idegent utál, de a doktornőt nem:)

2010. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen.a 2.válaszolóval 1et értek.Mi is odaviszsük a cicusunkat
2010. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dr. Felkai CSaba, bp 3. ker, Szőlő köz 6.

06-1/367-77-75


Nekünk ő vált be. Emberséges, állatszerető, korrekt, és ami a legfontosabb: érti a dolgát. Mellesleg szerintem nem is olyan drága..

2010. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fura, hogy Dr. Felkai Csabára ezeket a jelzőket használod mert szerintem se nem korrekt, se nem emberséges. A szakértelméről pedig csak annyit, hogy nekem már halt meg állatom a kezei között úgy, hogy műtét előtt azt mondta, hogy nincs komoly kockázat. A kutyánk pedig pollen allergiában szenvedett, ami viszketés és szőrhullást okozott nála. Felkai viszont étel allergiát mondott és rendszeresen kezelte, ami rengeteg pénzbe került és csak a tüneteket enyhítette. Amint elvittük az állatorvosi egyetemre egyből helyesen diagnosztizálták és meg is gyógyult. Emellett nagyon flegma tud lenni, ha épp rossz pillanatban találod meg (ami nálam elég gyakori volt sajnos) akkor lekezelő a stílusa és az állatokkal is durva tud lenni. Pl: nem mert kijönni a nyuszim a szállító ládából ezért fejjel lefelé fordította és kirázta belőle vagy a kelleténél erősebben megszorította..
2017. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és kifizettette azt a műtétet is amin meghalt az állat. Szóval nem a legkorrektebb...
2017. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!